Video

Zwiększ swoje szanse i dowiedz się, jak więcej sprzedawać, zyskać rozpoznawalność oraz widoczność marki dzięki profilowi na LinkedIn. Monika Gawanowska prezentuje materiał, dzięki któremu dowiesz się, jak i dlaczego warto zainteresować się tym medium.

Czym cechują się dobre decyzje biznesowe? Muszą być szybkie. I oczywiście trafne. Szczyt uszczypliwości czy może trafna diagnoza naszych czasów? Sprawdź, co na ten temat mówi Wojciech Ławniczak oraz jaki ma pomysł na budowanie strategii firmy w świecie trudnych do przewidzenia zmian.

Tworzenie przyciągających uwagę materiałów video to w czasach popularności social mediów ogromny atut. Przed przejściem do realizacji pomysłów warto jednak wziąć pod lupę kwestie techniczne i poznać podstawowe zasady produkcji. Sylwia Dąbrowska, twórczyni marki Teacherka.pl, przybliży Ci tę wiedzę w filmie “Język pracy z kamerą”.

II edycja ogólnopolskiej konferencji networkingowej Business Market za nami. Po raz kolejny udało nam się połączyć ludzi przedsiębiorczych, wierzących w swoje siły i działania oraz tych, którzy chcą się aktywnie rozwijać zawodowo.