Nasze działania

PORTAL Rozwijamy.edu.pl

Portal jest adresowany do osób posiadających lub planujących własną firmę, które po zarejestrowaniu się otrzymują dostęp do publikacji związanych z tematyką przedsiębiorczości oraz rozwojem kompetencji związanych z prowadzeniem firmy

PROGRAM Rozwoju Przedsiębiorczości

Do udziału w programie zachęcamy osoby, które:

  • prowadzą własny biznes
  • mają pomysł na działanie w obszarze biznesowym i chcą  rozpocząć własną działalność
  • są otwarte na inspirację i praktykę
  • chcą zdobyć wiedzę od ekspertów biznesu
  • chcą poznać swoje mocne strony

 W ramach Programu przygotowaliśmy trzy moduły:

Moduł coaching – dla młodych prowadzących biznes nie dłużej niż 5 lat, w wieku do 35 lat oraz osób w wieku do 35 lat mających pomysł na działanie w obszarze biznesowym i są gotowe wystartować. Udział w indywidualnych sesjach coachingowych umożliwi odkrycie wewnętrznego potencjału osobistego i zawodowego oraz zmianę nawyków blokujących postęp.  Zapisz się już dziś!

 

Moduł mentoringu biznesowego – dla młodych osób prowadzących biznes nie dłużej niż 5 lat lub z bardzo zaawansowanym pomysłem biznesowym w wieku do 35 lat. Spotkania mentoringowe pozwolą na wzmocnienie mocnych stron, odkrycie celów bznesowych oraz konfrontację własnych pomysłów z wiedzą mentora. Wypełnij formularz zgłoszeniowy!

 

Moduł webinary i Business Mixery – dla wszytskich, którzy chcą dowiedzieć się, jak budować pewność siebie, skutecznie wykorzystywać portale społecznościowe w biznesie lub wzbudzić motywację do działania. Możesz zapisać się na wszystkie wydarzenia lub wybrać te, które najbardziej Cię interesują. Zarejestruj się!

Szczegołowy harmonogram wszystkich wydarzeń znajduje się na naszej stronie w zakładce Nasze działania.

 

Od praktyków biznesu i ekspertów dowiesz się, jak skutecznie przekuć pomysł w działanie, poznasz i wzmocnisz swój przedsiębiorczy potencjał, zyskasz narzędzia pomocne w podejmowaniu skutecznych inicjatyw rynkowych. 

 

Dołącz do newslettera, aby być na bieżąco!

 

Czekamy na Ciebie! Do zobaczenia!

Zespół Fundacji THINK!