Już 8 grudnia startujemy ze ścieżką #Rozwiń Siebie. Spotkamy się z uczestniczkami i uczestnikami podczas spotkania online, w ramach którego odkrywać będziemy siłę myślenia projektowego, pochylimy się nad kompetencjami przyszłości, a ponadto spotkamy się z ekspertami i ekspertkami podczas energetyzującego networkingu. Zapraszamy!

Zapisz się na Business Mixer, czyli spotkanie networkingowe dla młodych biznesów. Skorzystaj z autorskiego wykładu naszego gościa specjalnego, następnie wskocz do wirtualnych pokoi, by spotkać się z praktykami biznesu. Widzimy się 4.10.2022 (wtorek), g. 17.30–19.30.

Zapraszamy na inspirujące wydarzenie, które odbędzie się już 19 października na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Dołącz do nas podczas spotkania networkingowego #Od pomysłu do wdrożenia, podczas którego tematem przewodnim będzie... przedsiębiorczość. Przedsiębiorczość, którą rozumiemy jako zdolność dostrzegania i wykorzystania szans oraz pomysłów, umiejętność podejmowania nowatorskich działań i pomyślnej ich finalizacji.