Już 12 czerwca i już po raz szósty wystartuje w Warszawie największa w Europie konferencja dla kobiet w IT&TECH, której Fundacja Think ma przyjemność być partnerem. 

We wrześniu startujemy z nową edycją Programu Rozwoju Przedsiębiorczości. Intensywnie pracujemy nad tematami i formami wsparcia, które przydadzą Ci się w rozwoju – swojego pomysłu, biznesu, własnych kompetencji. 

Nowa edycja PRP i nowe możliwości – już dziś zapisz się na mentoring i skorzystaj z bezpłatnego wsparcia w rozwoju, odkrywaniu i osiąganiu celów biznesowych. Zapraszamy osoby w wieku do 35 lat, prowadzące własne firmy nie dłużej niż 5 lat, a także osoby, które mają pomysł na biznes i są gotowe z nim wystartować. 

Czy czasem zastanawiasz się, dlaczego tak wielu ludzi uważa porażki za źródło wstydu, zamiast widzieć w nich szansę na naukę? Zapisz się na autorski webinar Roberta Łężaka, dzięki któremu dowiesz się, jak z każdej przeszkody uczynić krok w kierunku osiągnięcia swoich celów. Widzimy się 22.11.2023 (środa), g.18-19.30.