Nasze działania

Ożywiony szum networkingowy, pełne energii rozmowy kuluarowe, głośny zachwyt i brawa podczas każdej prezentacji to dowody na to, że Business Market spełnił oczekiwania – dodał skrzydeł, zainspirował, przekonał i z pewnością rozpędzi niejeden pomysł!

Zapraszamy na konferencję Business Market – wydarzenie dla wszystkich osób, które mają pomysły i chcą działać. I to niezależnie od tego, czy chodzi o prowadzenie własnej firmy, czy pracę dla kogoś. Dołącz do nas!

Zapraszamy do ścieżki ROZWIŃ SIEBIE adresowanej do studentów, absolwentów, uczniów szkół ponadpodstawowych i wyższych, którzy rozważają różne scenariusze swojej przyszłości zawodowej, w tym pracę na własny rachunek, dla osób w wieku do 30 lat. ZAPISY są już otwarte!

Zapraszamy do udziału w ścieżce ROZWIŃ BIZNES adresowanej do przedsiębiorców działających na rynku nie dłużej niż 5 lat, w wieku 18-35 lat. Spotkaj się z praktykami biznesu, dołącz do procesu mentoringowego, zbadaj wewnętrzną motywację dzięki Reiss Motivation Profile i wykonaj indywidualny profil FRIS – style myślenia i działania.