Nasze działania

II edycja ogólnopolskiej konferencji networkingowej Business Market za nami. Po raz kolejny udało nam się połączyć ludzi przedsiębiorczych, wierzących w swoje siły i działania oraz tych, którzy chcą się aktywnie rozwijać zawodowo.

Pomysł na usługę czy produkt to pierwszy krok do stworzenia własnej firmy. Jednak zanim to nastąpi, trzeba podjąć szereg konkretnych działań, które pozwolą rozpocząć sprzedaż. Opisaliśmy je szczegółowo w naszej najnowszej publikacji – Przewodniku Rozwoju Biznesu.

Zapraszamy do udziału w ścieżce ROZWIŃ POMYSŁ adresowanej do osób, które mają już pewną ideę i potrzebują praktycznej wiedzy i umiejętności niezbędnych, by przejść od fazy pomysłu do działania, w wieku 18-35 lat.

Zapraszamy do udziału w ścieżce ROZWIŃ BIZNES adresowanej do przedsiębiorców już działających na rynku, nie dłużej niż 5 lat, w wieku 18 - 35 lat, którzy chcą rozwijać swój biznes.

Zapraszamy do udziału w ścieżce ROZWIŃ SIEBIE adresowanej do studentów, absolwentów, uczniów szkół ponadpodstawowych i wyższych, którzy rozważają różne scenariusze swojej przyszłości zawodowej, w tym pracę na własny rachunek. Ścieżka zaplanowana została dla osób w wieku do 30 lat.

Perspektywy Women in Tech Summit odbędzie się w Warszawie, 7 i 8 czerwca i zgromadzi offline 5000 utalentowanych inżynierek, programistek, menedżerek, startuperek i naukowczyń oraz wszystkich kobiet zainteresowanych technologiami chcących zainspirować się, zdobyć najlepszą wiedzę i dołączyć do zmian zachodzących we współczesnym świecie.