Inspiratornia

Ania i Ula. Siostry, które od 8 lat prowadzą małą rodzinną manufakturę. Jak to się stało, że osobom o tak różnych charakterach udało się wypracować relację wspólniczek, które wzajemnie się uzupełniają? Co dodaje im energii? Co potrafi je zmobilizować w trudnych chwilach? Zapraszamy do przeczytania rozmowy Anny Bichty z Fundacji Think! z przedsiębiorczyniami prowadzącymi Ministerstwo Dobrego Mydła.

Determinacja i zaangażowanie, otwartość i szczerość, gotowość do zmian i rozwoju, troska i empatia – to zestaw wartości, stworzony przez pracowników firmy, która rozpoczynała działalność w rodzinnym domu, a dziś zatrudnia ponad 60 osób. Anna Bichta z fundacji Think! rozmawia o biznesowej drodze od pomysłu do rozwoju z Piotrem Wawrysiukiem, współzałożycielem i prezesem PsiBufet, producentem i dostawcą świeżego jedzenia dla psów.

Na co zwrócić uwagę, gdy zakłada się start-up? Na co trzeba być przygotowanym i dlaczego potrzebna jest do tego odwaga opowiada Karolina Borner, pomysłodawczyni aplikacji Vocaly do samodzielnego ćwiczenia głosu, która po fazie testów trafi na międzynarodowy rynek. Rozmowę prowadzi Anna Bichta z Fundacji Think!

Jak 7 lat temu przekonałyśmy wszystkich wokół, że warto? - mówią założycielki firmy kosmetycznej MOKOSH: Anna Rutkowska-Didiuk oraz Anna Didiuk w rozmowie z Aleksandrą Cieślik dla Rozwijamy.edu.pl.