Quizy

Wiele osób poświęca swój czas i energię na szukanie skutecznych metod do wzmocnienia pewności siebie. Zakładamy, że pozwoli nam to na odniesienie sukcesu. Ale czy na pewno? Rozwiąż quiz i sprawdź,  co pozwoli Ci na  skuteczne realizowanie  celów.

Wydaje się to oczywiste, ale praktyka często pokazuje coś zupełnie innego – nauka na błędach wcale nie jest prosta. Z czego to wynika? Jak wyciągać wnioski z nietrafnych decyzji lub omyłek, tak osobistych, jak i zespołowych? Rozwiąż quiz i dowiedz się, jak naprawdę uczyć się na błędach. 

Co sprawiło, że udało Ci się zamknąć ważny projekt? Dzięki jakim swoim decyzjom, działaniom czy cechom charakteru zdobywasz nowych klientów? Rozwiąż quiz i sprawdź, dlaczego nauka na sukcesach bywa wręcz ważniejsza od nauki na błędach!

Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz swój pierwszy biznes oraz niezależnie od trybu pracy – stacjonarnego bądź zdalnego – dobra współpraca do podstawa. Po czym poznać, że Twój zespół zmierza w dobrym kierunku? Rozwiąż quiz i sprawdź, jak dbać o skuteczną współpracę.