24 marzec 2021

Business Mixer

Zapraszamy do udziału w spotkaniu online pt. Networking w praktyce!

Idea networkingu nie jest nowa, ale szczególnie w czasach pandemii nabrała jeszcze większego znaczenia. Poszukujemy relacji, które nas wzbogacają, wspierają w realizacji zarówno planów zawodowych jak i zainteresowań. Spotkaj się on-line z ekspertami, którzy podzielą się swoim doświadczeniem związanym z budowaniem sieci kontaktów i przedstawią narzędzia wirtualnego networkingu.

Weź udział w sesjach networkingowych - przekonaj się, że każdy może się tego nauczyć i nawiązać  wartościowe kontakty, które mogą zaprocentować w przyszłości.

Podczas wydarzenia wystąpią:

Sylwia Kraska w wystąpieniu pt. Dobre praktyki w budowaniu relacji z klientami

Dyrektor Biura Korporacyjnego w Departamencie Klientów Globalnych Citi Handlowy. Manager z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży finansowej. Posiada doświadczenie w obszarze zarządzania relacjami z kluczowymi klientami o międzynarodowym zasięgu oraz we wdrażaniu najlepszych światowych standardów, jak i budowaniu rozwiązań finansowych dopasowanych do potrzeb lokalnego rynku.

Bartłomiej Świstak Piotrowski w wystąpieniu pt. Networking online w praktyce

Przedsiębiorca, konsultant strategii w biznesie. Twórca marki szkoleniowej Kraków Miastem Startupów i startupuj.pl. Prowadzi szkolenia i konsultacje m.in. z budowania społeczności i sieciowania. Zaangażowany w inicjatywy networkingowe takie jak: Turkusowe Śniadania w Krakowie oraz Linkedin Local Kraków skoncentrowane są na dzieleniu się wiedzą.

Podczas wystąpienia:

• połączysz się z innymi uczestnikami spotkania za pomocą swoich social-mediów
  • poznasz bliżej ideę networkingu
  • dowiesz się, skąd czerpać wiedzę o wydarzeniach oraz organizacjach networkingowych
  • otrzymasz wskazówki dotyczące skutecznego networkingu

>>>>  DOŁĄCZ DO Rozwijamy.edu.pl i weź udział w wydarzeniu.

Dane organizatora:

Fundacja THINK!