29 styczeń 2021

Business Mixer

Zapraszamy do udziału w spotkaniu pt. ,,Jak rozwinąć biznes, pracując zdalnie?”. Podczas wydarzenia uczestnicy spotkają się online z ekspertem Citi Handlowy i Re-aktor, którzy podzielą się doświadczeniem związanym z prowadzeniem firmy zdalnie i odniosą się do obecnej, trudnej sytuacji rynkowej. Wydarzenie jest okazją do zapoznania się z rozwiązaniami, które mogą stanowić wsparcie do prowadzenia działań w firmie oraz możliwością dyskusji, zadawania pytań nt. rozwiązań wspierających rozwój biznesu w obecnych czasach.

Nagranie webinaru znajduje się na naszym kanale You Tube - LINK

Podczas spotkania uczestnicy wysłuchają wystąpień:

"Cyberbezpieczeństwo w pracy zdalnej” - Szymon Kurnicki - Ekspert ds. Bezpieczeństwa Informacji w Citi Handlowy. Posiada 19 lat doświadczenia pracy w banku. Większość kariery poświęcił rozwojowi bankowości Internetowej oraz mobilnej w Citi Handlowy, wdrażając nowoczesne rozwiązania wspierające samodzielną obsługę produktów bankowych w tym kart, kont oraz produktów inwestycyjnych. Jest autorem nowatorskich rozwiązań w bankowości mobilnej oraz internetowej, które znacznie uatrakcyjniły korzystanie z bankowości elektronicznej w tym otwartych kanałów komunikacji jak API. Nowoczesne formy płatności, transformacja cyfrowa i poszukiwanie nowych możliwości wykorzystania platform internetowych to jego specjalność. Ostatnie lata poświęcił bezpieczeństwu informacji, wdrażając nowoczesne rozwiązania chroniące zarówno bank jak i klientów przed przestępcami internetowymi. Jest także ekspertem z zakresu wdrażania wymogów regulacyjnych takich jak PSD2 czy też NIS nakładających na banki wiele obowiązków związanych z bezpieczeństwem.

„Przedsiębiorca samodzielny, czyli jak być wydajnym w pracy zdalnej”  Paweł Grzesik - trener biznesu, coach, aktor, reżyser. Właściciel firmy szkoleniowej Re-Aktor i autor metody szkoleń technikami teatralnymi Re-Aktor, którą wykorzystywał w realizacji szkoleń dla firm m.in. z branży finansowej, doradczej, produkcyjnej, a także dla instytucji kultury. Trener Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego.

“Jak rozwijać siebie i budować sieć kontaktów zdalnie” - rozmowa z Bartłomiejem Świstakiem Piotrowskim - przedsiębiorcą, konsultantem strategii w biznesie wspierający firmy poprzez konsultacje i szkolenia optymalizujące procesy sprzedażowe i wspierające dotarcie do klientów. Twórca marki szkoleniowej Kraków Miastem Startupów i startupuj.pl. Prowadzi szkolenia i konsultacje m.in. z budowania społeczności i sieciowania. Twórca i koordynator innowacyjnych projektów, m.in. Eksperymentalna Agencja Reklamowa, Centrum Obywatelskie. Zaangażowany w inicjatywy networkingowe takie jak: Turkusowe Śniadania w Krakowie oraz Linkedin Local Kraków skoncentrowane są na dzieleniu się wiedzą.

Rozmowę poprowadzi Artur Lewandowski - przedsiębiorca, Knowledge Manager AIP.

Podczas rozmowy dowiesz się m.in.:

W jaki sposób nawiązywać relacje biznesowe zdalnie

Jak wygląda rynek rozwoju osobistego w rzeczywistości online

Jak skutecznie i tanio rozwinąć swoje kompetencje zdalnie

Partnerem wydarzenia są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.

>>>>> ZAPISZ SIĘ!<<<<<

Rekrutacja odbywa się przez portal Rozwijamy.edu.pl zgodnie z regulaminem.

Zapoznaj się z warunkami uczestnictwa.

Dane organizatora:
Fundacja THINK!