26 styczeń 2021

Business Mixer

Cykl bezpłatnych wydarzeń online dla osób chcących założyć własną firmę, czy dowiedzieć się czegoś nowego o wadach i zaletach własnego biznesu.

Tym razem porozmawiamy o wyzwaniach i problemach, jakie czekają na młodych przedsiębiorców, zwłaszcza dziś, gdy sytuacja rynkowa jest trudniejsza niż zwykle.

NAGRANIE WEBINARU DOSTĘPNE JEST NA NASZYM KANALE YOU TUBE - LINK

AGENDA WYDARZENIA [ZAKOŃCZONE]:

15.20 - Rejestracja i logowanie on-line (próby mikrofonu i wizji).

15.30 - 15.35 - Powitanie gości: Zarząd Fundacji Think! i Fundacja Citi Handlowy im. L. Kronenberga.

15.35 - 16.00 - Jak rozwijać firmę w trudnych czasach – Piotr Kalisz, Główny Ekonomista w banku Citi Handlowy

Podczas prelekcji dowiesz się m.in. :

1. Jakie przeszkody czekają na osoby, które decydują się dzisiaj na założenie własnej firmy. Czy rzeczywiście w czasie pandemii jest trudniej?
  2. Poznasz trendy 2021 w projektowaniu i planowaniu własnego biznesu
  3. Jak globalne perspektywy wpływają na prognozy polskiego rynku.

16.00 - 16.30 - Od korporacji do własnej firmy - Mateusz Borowiecki, założyciel i Prezes Zarządu OptiBuy

Podczas prelekcji dowiesz się m.in.

1. Najczęstsze błędy popełniane przez początkujących przedsiębiorców.
  2. Które z rozwiązań korporacyjnych warto wdrożyć we własnym biznesie, a które będą tylko przeszkadzać.
  3. Co zrobić, żeby efektywnie założyć firmę i utrzymać ją na rynku dłużej niż rok.

16.30 - 16.45 - Sesja Q&A i podsumowanie spotkania

Nasi Goście:

Piotr Kalisz – Główny Ekonomista w banku Citi Handlowy, kieruje zespołem ekonomistów Citi z regionu Europy Środkowej. W ramach swoich obowiązków jest odpowiedzialny za przygotowanie analiz ekonomicznych i prognoz dla Polski, Czech i Węgier oraz za ich przedstawienie klientom indywidualnym i korporacyjnym. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada tytuł Chartered Financial Analyst (CFA).

Mateusz Borowiecki - przedsiębiorca, Prezes Zarządu i założyciel OptiBuy. Wieloletni praktyk, pasjonat, ekspert branży zakupowej. Ma ponad 15 lat doświadczenia w zarządzaniu międzynarodowymi projektami zakupowymi i konsultingowymi. Specjalista we wdrożeniach kompleksowych systemów zakupowych oraz narzędzi IT (Ivalua, NextBuy). Zarządzał projektami optymalizacyjnymi na skalę europejską i globalną. Jest autorem licznych publikacji dot. zarządzania łańcuchem dostaw.

>>>>> DOŁĄCZ DO WYDARZENIA ONLINE <<<<<

i sprawdź jak założyć firmę i utrzymać ją na rynku!

Rekrutacja odbywa się przez portal Rozwijamy.edu.pl zgodnie z regulaminem.

Zapoznaj się z warunkami uczestnictwa.

Dane organizatora:
Fundacja THINK!