Business Mixer #Rozwiń biznes 8.11.22

08 listopad 2022

Online

Zapraszamy 8.11.22 (wtorek) na Business Mixer - spotkanie w ścieżce #Rozwiń biznes w VI edycji PRP! Gościem specjalnym będzie Piotr Bucki

Agenda spotkania:

→ Część 1: “Myśl jak naukowiec. Myśl jak naukowczyni. Jak w płynnej rzeczywistości podejmować lepsze decyzje” - Piotr Bucki.

→ Część 2:  sesje networkingowe w pokojach wirtualnych - rozmowy z ekspertami i trenerami, którzy podzielą się doświadczeniem oraz wiedzą z uczestnikami i uczestniczkami.

Dlaczego warto wziąć udział?

• Zasil się wiedzą i zyskaj nową perspektywę na aktualne wyzwania.
  • Nasi eksperci to praktycy, którzy znają i rozumieją problemy, z którymi mierzysz się jako przedsiębiorca.
  • To okazja do zyskania nowych kontaktów, również z Twojej branży.

Dla kogo?

To Wydarzenie jest dla Ciebie, jeśli:

• jesteś freelancerem/ prowadzisz własną firmę/ rozważasz rozpoczęcie działalności gospodarczej,
  • Twój biznes działa nie dłużej niż 5 lat,
  • masz 18-35 lat.

Startujemy online 8.11.22 (wtorek) o godzinie 17.30 - 19.30 na platformie Zoom. Aby wziąć udział w spotkaniu, wypełnij formularz zgłoszeniowy do 25.09.

Sprawdź, z czego jeszcze możesz skorzystać w ramach ścieżki #Rozwiń biznes:

Spotkaj się z praktykami biznesu, dołącz do procesu mentoringowego, zbadaj wewnętrzną motywację dzięki Reiss Motivation Profile i wykonaj indywidualny profil FRIS – style myślenia i działania.

Ścieżka #ROZWIŃ BIZNES 👉LINK

Nasz gość specjalny: Piotr Bucki - Bucki.pro

Uczy chętnych, jak lepiej komunikować, prezentować, pracować i poprawiać swój świat. Uczy na swoich zasadach. Jest architektem, który woli projektować zdania niż budynki. Jest aktorem, który zrezygnował ze sceny teatralnej na rzek z zakresu poradnictwa i psecz sal szkoleniowych i konferencyjnych. Jest psychologiem, który ciągle zadaje sobie pytanie Skąd wie, to co wie. Chce zostawić ten świat lepszym i mądrzejszym, niż go zastał. Od 20 lat uczy ludzi projektować komunikację w różnych wymiarach. Zawsze bazuje przy tym na psychologii poznawczej i neuronaukach. Sprawdza teorie w praktyce pracując z firmami w Australii, Austrii, Słowenii, Chile, Mołdawii, Włoszech i Polsce. Jest autorem wielu książek m.in., „Porozmawiajmy o komunikacji”, „Złap równowagę” i „Viral”, „Prezentacje. Po prostu!” oraz anglojęzycznej „Life's a pitch and then you die” . Przetłumaczył też 12 książychoterapii. Jego wystąpienie na TEDx SGH obejrzano w sieci ponad 230 tysięcy razy. Od ponad 10 lat współpracuje z WSB, gdzie projektuje kierunki i wykłada, głównie w obszarze brandingu, marketingu i komunikacji. Wykłada też na Uniwersytecie SWPS, SGH i AGH.