Webinarium - Twój biznes na LinkedIn w praktyce

18 październik 2022

17:30 - 19:00

Online

Zapraszamy 18.10.22 na webinar - ,,Twój biznes na LinkedIn w praktyce", który poprowadzi Monika Gawanowska, trenerka LinkedIn i personal brandingu

Spotkanie jest adresowane do przedsiębiorców już działających na rynku, nie dłużej niż 5 lat, w wieku 18 - 35 lat.

LinkedIn to najszybciej rozwijające się biznesowe medium społecznościowe w Polsce. To doskonałe miejsce do pozyskiwania klientów i poszukiwania osób oraz firm do współpracy. To świetny kanał do promocji firmy i budowania marki pracodawcy.

Podczas webinaru:

  • dowiesz się, co tracisz, nie będąc aktywnym na LinkedIn,
  • zobaczysz efekty, które możesz osiągnąć za pośrednictwem tego medium,
  • poznasz zasady skutecznego działania na LinkedIn,
  • poznasz najważniejsze kroki, by skutecznie budować markę na tym portalu. 

 

  

Prowadząca:

Monika Gawanowska - trener, strateg, coach, autorka książki "Marka osobista bez tajemnic". Specjalizuje się w personal brandingu i LinkedIn. Od początku 2018 roku przeszkoliła kilka tysięcy osób online i offline. Wystąpiła przed mniejszą lub większą publicznością kilkadziesiąt razy. Autorka wielu publikacji, m.in. w magazynie „Tygrysy biznesu”, „Press”, „Marketing w Praktyce”, "Social media manager", "Lider branży edukacyjnej" oraz w "Dzienniku Gazecie Prawnej". Ekspert platformy Her Impact, na której dzieli się wiedzą o LinkedIn, wspierając kobiety w rozwijaniu ich kariery zawodowej. Współpracuje z osobami indywidualnymi, przedsiębiorcami, prowadzącymi małe firmy, jak i z organizacjami zatrudniającymi po kilkaset osób w branżach: finansowej, ubezpieczeniowej, inwestycyjnej, PR, motoryzacyjnej, IT, budowlanej i FMCG.

 

 

Startujemy 18.10.2022 (wtorek), godz. 17.30 - 19.00.

Aby wziąć udział:

  1. Zarejestruj się na Rozwijamy.edu.pl.
  2. Do dnia 25.09.2022 wypełnij formularz zgłoszeniowy.
  3. Do 14.10.2022 otrzymasz link na zoom. ZAPISZ się już DZIŚ.