Nasze działania

Zapraszamy na konferencję Business Market – wydarzenie dla wszystkich osób, które mają pomysły i chcą działać. I to niezależnie od tego, czy chodzi o prowadzenie własnej firmy, czy pracę dla kogoś. Dołącz do nas!

Czemu Business Market?

Inicjatywa powstała z połączenia misji Fundacji Think! – która od 2007 roku wspiera wszechstronny rozwój kompetencji zawodowych i społecznych XXI wieku – oraz zaangażowania środowiska biznesowego.

Tworzymy przestrzeń spotkań ludzi przedsiębiorczych, którzy wierzą w swoje siły i działania, chcą aktywnie rozwijać się zawodowo, a ich inicjatywy przyczyniają się do rozwoju gospodarki oraz przekładają się na jakość życia nas wszystkich.

Gdzie i kiedy?

16 marca, w godzinach 16:30-21:30 w nowoczesnej przestrzeni w warszawskiej Elektrowni Powiśle.

O czym?

Tegoroczna edycja konferencji przebiegać będzie pod hasłem "ROZWIŃ SIEBIE, ROZWIŃ POMYSŁ, ROZWIŃ BIZNES". W programie między innymi:

  • Pułapki myślenia – czy możemy ufać naszej głowie podejmując decyzje finansowe? –dr Katarzyna Sekścińska, Wydział Psychologii UW
  • Najprostszy sposób na biznes online – Robert Łężak, Norman Bennett Group
  • Trendy 2023 - Influencer Marketing – Zuza Ledworowska, Ledworowska.pl

A to tylko kilka wystąpień, które zaplanowaliśmy. Pełną agendę zobacz tutaj: https://businessmarket.com.pl/#93

Jak dołączyć?

Bilety na konferencję są już dostępne:

 

 

Zarezerwuj miejsce, kupując Early Bird Ticket, czyli bilet w promocyjnej cenie 29 zł. Promocja trwa tylko do 17.02.2023.


Szczegóły: https://businessmarket.com.pl/

Masz pytania? Napisz do nas: kontakt@rozwijamy.edu.pl