Inspiratornia

Czy myślisz o założeniu własnej firmy lub już ją prowadzisz? Niektórzy przedsiębiorcy postanawiają kontrolować wszystkie aspekty swojego biznesu. Jak się okazuje, jest to nie zawsze skuteczne i... możliwe. Tu z pomocą może przyjść mentor. Kiedy warto zasięgnąć rady mentora i jakie korzyści może przynieść taka współpraca? O tym wszystkim w Telewizji Biznesowej rozmawiają Krystyna Zduńska i Ewa Hys, czyli Mentorka i mentee działające w Programie Rozwoju Przedsiębiorczości. 

 

W programie wzięły udział przedstawicielki Programu Rozwoju Przedsiębiorczości:

Ewa Hys – menegerka projektów prospołecznych, prawniczka z wieloletnim doświadczeniem współpracy z III sektorem. Założycielka Pracowni Projektów Prospołecznych Doradztwo & Zarządzanie dla NGO i biznesu.

Krystyna Zduńska – liderka, mentorka i coach. Z wykształcenia ekonomistka, finansistka i menadżerka. Doświadczenie zdobywała jako audytor w EY, posiada kwalifikacje ACCA i licencję Biegłego Rewidenta. Większość zawodowego życia pełniła rolę Dyrektora Finansowego/CFO. W randze Prokurenta lub Członka Zarządu nadzorowała interdyscyplinarne projekty rozwojowe i zarządzała zmianą. Wdrażała strategie uzdrawiające i rozwijające organizacje, głównie w sektorze handlu detalicznego (branże takie jak farmacja, spożywcze covenience, technologie i elektronika), które przynosiły wielokrotną poprawę zyskowności.