W dniu 7.12.2019 (sobota) zapraszamy na szkolenie pt. Zaplanuj swój zysk. Zbuduj model zarabiania pieniędzy dla firmy - dużo praktycznej wiedzy w pigułce oraz poznanie instrukcji, w jaki sposób przeprowadzać bazowe kalkulacje pozwalające zaplanować przychody, koszty oraz zysk.

Podczas szkolenia zajmiemy się planowaniem finansowym, które jest istotnym warunkiem powodzenia każdego przedsięwzięcia – tak samo małej, jak i dużej firmy. Przejdziesz przez szereg decyzji i kalkulacji.

Dlaczego warto uczestniczyć

• Dowiesz się, jak wygląda obraz firmy widziany przez pryzmat pieniądza.
  • Rozwiniesz umiejętności zbierania i analizowania informacji finansowych – czyli będziesz umiał zbudować swój model zarabiania pieniędzy.
  • Zapoznasz się z praktycznymi narzędziami służącymi do oceny finansowej pomysłu na biznes.
  • Dowiesz się, czym różni się budżet firmy od budżetu prywatnego i dlaczego warto je od siebie oddzielić.
  • Przetrenujesz się w podejmowaniu decyzji finansowych w oparciu o budżet i zrozumiesz ich konsekwencje.
  • Dowiesz się, jak zaplanować i monitorować swój zysk.

Przebieg warsztatów

Uczestnicy proszeni są o przyniesienie laptopów z arkuszami kalkulacyjnymi. Praca w zespołach - sporządzanie budżet dla przedsięwzięcia. Warsztat odbędzie się 7.12.2019 (sobota) w godzinach 10.00- 18.00.

W drugiej części warsztatów w godz. 16-18 networking oraz wystąpienie gościa specjalnego: Szymona Paszka pt. Wyzwól odwagę i pewność siebie - w przemówieniach, rozmowach i mowie ciała.
Zapraszamy na spotkanie z aktorem, improwizatorem, założycielem Impro Silesia. Poprowadzi dla Was praktyczne warsztaty z wykorzystaniem technik teatru improwizowanego, które pomogą odkryć nowe zasoby odwagi, pewności siebie i samoakceptacji. Twórcze zabawy, dużo dawka energii oraz rozwój osobisty gwarantowane!

Centralny Dom Technologii, ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa

ZAPISZ SIĘ!

Trener

Mirosław Stochaj - specjalista z zakresu rachunkowości zarządczej i kontrolingu komercyjnego. Posiada ponad 25 lat doświadczeń w finansach przedsiębiorstw, zarządzaniu ludźmi oraz kierowaniu grupami projektowymi w międzynarodowych firmach sektora FMCG oraz Medical Devices & Equipment.
Zdobył wiedzę pracując w różnych obszarach finansów, wsparcia biznesowego oraz w działach komercyjnych, gdzie jako manager był odpowiedzialny za zarządzanie wieloosobowymi zespołami, za tworzenie i realizację strategii finansowej, biznes planów, za prowadzenie projektów rozwojowych i restrukturyzacyjnych.

Od wielu lat prowadzi treningi i pracuje jako konsultant z zakresu zarządzania finansami przedsiębiorstw i kontrolingu finansowego, prowadząc warsztaty i szkolenia między innymi we współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie (moduły finansowe na Podyplomowych Studiach Zarządzania Sprzedażą oraz MBA IT), a także realizując bezpośrednio projekty konsultingowo - szkoleniowe z zakresu finansów dla działów komercyjnych. W tym charakterze współpracował z dużymi firmami polskimi i międzynarodowymi, w tym z firmami medycznymi: Teva, ABBOTT, Mylan; hurtownią farmaceutyczną PHOENIX Pharma Polska; bankiem Crédit Agricole oraz wieloma innymi.