W dniu 20.10.2018 wystartowaliśmy z cyklem warsztatów Własny biznes. Wprowadziliśmy uczestników w know-how rozwijania własnego biznesu. Poznali oni dobre praktyki i inspirujące do działania. Uczestnicy spędzili czas w towarzystwie osób, które tak jak Ty bardzo mocno wierzą w sukces swojego przedsięwzięcia.

Podczas pierwszego warsztatu z cyklu Własny biznes uczestnicy przekonali się, jak istotne jest analizowanie rynku. Na przykładzie case-study przeszli oni przez wszystkie obszary analizy. Przećwiczyli podejmowanie decyzji w oparciu o fakty, a nie na podstawie domysłów. Odpowiedzieli na pytanie: czy strategia jest potrzebna, skoro i tak własna firma jest jak skok na głęboką wodę. Wysłuchali także doświadczeń trenera, który ustawia procesy strategiczne zarówno w dużych korporacjach jak i mniejszych firmach.

Dlaczego warto uczestniczyć

• Rozwiniesz umiejętności analizowania:
    • potrzeb rynkowych i otoczenia biznesowego,
    • zasobów,
    • źródeł przewagi nad konkurencją,
    • szans, zagrożeń, mocnych i słabszych ogniw planowanego przedsięwzięcia.
  • Zapoznasz się z praktycznymi narzędziami służącymi do opracowania strategii działania dla własnego biznesu.
  • Sprawdzisz się w podejmowaniu decyzji w oparciu o fakty i dane.
  • Zyskasz wsparcie swoich rówieśników i inspiracje do dalszego rozwoju.
  • Wzmocnisz swoją motywację do rozwinięcia firmy.

Program warsztatów

Podczas warsztatów uczestnicy zapoznali się z procesem analizy i podejmowania decyzji, z którymi spotyka się praktycznie każdy przedsiębiorca na etapie uruchamiania i rozwijania działalności.
Warsztat był prowadzony metodą pracy grupowej przy wykorzystaniu case-study.

Termin i przebieg warsztatów

Warsztaty odbyły się  20.10.2018 (sobota) 9.00 – 18.30 w Warszawie

Trener

Krzysztof Bazyl - Talent Management Mentor, menadżer, coach, trener i konsultant, partner merytoryczny Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu ludźmi, procesami i projektami w największych, międzynarodowych firmach sektora FMCG oraz B2B. Zdobywał wiedzę pracując w różnych obszarach organizacji takich jak: Operacyjny, Finansowy, a największą część przeznaczając na zarządzanie Sprzedażą i Marketingiem. Jako menadżer i członek zarządu był odpowiedzialny za zarządzanie wieloosobowymi zespołami, za tworzenie i realizację strategii sprzedaży, biznes planów, za prowadzenie projektów restrukturyzacyjnych i akwizycji. Od lat prowadzi treningi z zakresu tworzenia strategii firm, biznes planów, zarządzania zespołem, zarządzania kluczowymi klientami, a także z obszarów efektywności sprzedaży i cross sellingu. Od 2012 prowadzi mentoring i life coaching dla kadry menadżerskiej. Prowadził Szkołę Trenerów Biznesu w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukończył studia na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem, jest absolwentem Akademii Sprzedaży, ukończył prestiżowe szkolenie „Steps” dla kadry zarządzającej. Jest certyfikowanym coachem, trenerem metodologii FRIS. Jako konsultant doradza w dużych firmach polskich i międzynarodowych. W radzie programowej programu i prowadzi szkolenia w zakresie planowania strategicznego w biznesie.